doruk, air, kiralık, özel, jet, uçak, helikopter, kiralama, turları, hava, taksi, hava, yolu, uçak kiralama, jet kiralama, hava kargo, uçak kargo, helikopter kiralama, kiralık helikopter, hava taksi, kargo helikopteri, yük helikopteri, kiralama, fiyatları, şirketleri, firmaları, transport helicopter, heavylift helicopter, helicopter hire, helicopter rental, aerial, helicopter, video, film, air photo, shooting, sightseeing, tours, flights, air cargo, air taxi, jet hire, jet rental, private jet, aircraft charter flights, private jet rental, charter jet aircraft, Helikopterflug, privaten jet, Flugzeug Vermietung, helikopter Vermietung, Luft-Taxi, charter jets, charter planes, plane charter, air travel, charter private jet, aircraft charter, jet charter flights, company, turkey, türkei
   
  Anasayfa Hakkımızda Referanslarımız Rezervasyon İLETİŞİM  
   
 
 
     
 

 Kiralık Helikopter

   Kiralık Helikopter Servisi,
Özellikle büyük şehirlerde yollardaki aşırı kalabalık ve karayollarındaki yoğun araç trafiği insanların günlük yaşamlarında ciddi sıkıntılar yaratmaktadır.

Vakti sınırlı olan kişiler artık aynı şehir içinde bir yerden başka bir yere ulaşım için helikopteri tercih etmektedirler.
Günümüzde yeni Çiftler birbirlerine evlenme teklifi yapmak yada süprizlerini açıklamak için artık Helikopter Gezisi yapmayı seçmektedirler.

Uzun zamandır görmek istediği yerleri görmeyi hayal eden, ancak sağlık problemleri nedeniyle karayolu ile bu hayalini gerçekleştiremeyen aile büyüklerimizi mutlu etmenin uygun çözümü kiralık helikopter ile ulaşımı mümkün kılmak olabilir.

İş seyahatleriniz yada özel gezileriniz için siz filodaki helikopterlerden istediğinizi seçin. Ne zaman ve nereye uçmak istediğinize karar verin ve bizi arayın. Sizin için özel günlerde sevdiklerinize sürpriz mi yapmak istiyorsunuz. Biz size her zaman yardımcı olmak için hazırız. Helikopter ile uçuş zevkini sizde yaşayın.

Helikopter Uçuş merkezlerimiz İstanbul, Antalya, İzmir.

 
 
  Geri